Na našich webových stránkách naleznete dva druhy produktů určených k uchování Vašich vzpomínek.

Jedna se o produkty FotoKNIHA Pro  a FotoALBUM Pro.

 


 

FOTOKNIHA Pro:

Jedná se o ekonomičtější produkt, nicméně i přesto velmi kvalitní. Jeho kvalita vysoce převyšuje i standart dostupných fotoknih na našem trhu.
Fotoknihy Pro, vážeme ve velmi kvalitních masivních textilních deskách a Eko-kůže , v případě kolekce Basic nebo Creative 100% jsou desky z laminátového povrchu ve standartním provedení lesklého vzhledu. Základním rozměrem pro výrobu této fotoknihy je formát 20x30 cm, tedy respektive A4, ale na výběr máte několik typů velikostí. K výrobě desek u laminátového druhu se používá vždy tvrdý laminát lesklého typu. Pokud byste chtěli dosáhnout velmi atraktivního a luxusního vzhledu můžete využít možnosti matného laminátu a nechat desky obalu vypolstrovat. Základním počtem listů ve Vaší fotoknize je 20, ovšem můžete jich mít až 160. Tisk se provádí špičkovou a precizní technologii digitálního systému Xerox Color 800/1000, tímto technologickým postupem je zaručena garance nejen hladkosti, ale i ostrý text, čisté neutrály, bohaté tóny barev a precizní tisk. Papírové listy ve fotoknize jsou potaženy saténovým povrchem. Vysoká kvalita tohoto druhu materiálu poskytuje vynikající čitelnost bez vlivu odrazu světla. U Fotoknihy Pro je použit papír s gramáží 300g/m2, u kolekce Basic 200g/m2, což je i přes to hodně vysoko nad standardem fotoknih dostupných dosud v ČR. Tisk ve fotoknize začínáme po rozevření knihy na pravé stránce, tj znamená, že při otevření budete mít první list čist (ochranný list) a po otočení následuje tištěná stránka ve formátu Vámi zvoleným. I když je tato varianta fotoknihy ekonomičtější, i přes to svojí kvalitou a vzhledem převyšuje nabízené dostupné produkty na našem trhu.


 

FOTOALBUM Pro:

Tuto řadu si nesmíme zaměnit s fotoalby na vkládání fotografií, nicméně i ty pro Vás připravujeme do sortimentu, a bude jednotná se vzhledem všech Fotoknih Pro i Fotoalb Pro.
Fotoalbum Pro je produkt, který je zcela ojedinělý jak technologií výroby, vzhledem, ale i životností a jedná se o produkt v této sféře nejkvalitnější, co můžete v České republice získat pro uchování Vašich vzpomínek. Jediným rozdílem mezi Fotoknihou Pro a Fotoalbem Pro je papír, na který tiskneme Vaše fotografie. Základním rozměrem pro tento typ produktu je zpravidla rozměr 20x20 cm, ale i zde je možnost různých rozměrů, až po opravdu velký rozměr 30x45cm. Standartním počtem listů je 10, ale můžete jich mít až 35 při základním tisku na 800g/m2 papír, tisk lze zvolit na listy o tloušťce 1200g/m2, v takovém případě je nejvyšší počet listů 16. Vzhledem k vlastnostem, tohoto typu stránek se listy neohýbají, jsou pevné, nevadí jim „osahání”, můžete je otírat, neuškodí ani polití tekutinou a je nemožné je roztrhnout. Tento typ stránek je zcela unikátní na našem trhu.
Výroba je prováděna HD technologií Noritsu, která zaručuje tisk té nejvyšší kvality pomocí chemické cesty. Vaše fotografie tiskneme na strojích Noritsu HD – dvojstranu, rozloženou na plochou stranu. Provedení na stříbrném papíře (struktura hedvábí nebo ocel), s inovovanou technologií dají dohromady pevný list. Použity jsou nejkvalitnější fotografické papíry Kodak Endura Professional a Fujicolor Digital Archive Pearl. Tím Vám můžete zajistit celkovou preciznost produktu a nejkvalitnější výrobu na trhu.
Fotoalba PRO vážeme ve velmi kvalitních masivních textilních deskách nebo eko-kůže. Po rozevření alba jsou listy zcela rovné, bez jakýchkoliv přechodů. Tímto se neztrácí žádné detaily z fotografie. Tisk na tomto produktu začínáme na levé stránce, tj. znamená, že při otevření Vašeho fotoalba máte prví stranu volnou a po otočení Vám vzniká dvojstrana určená k tisku. Toto fotoalbum Vám vydrží desítky let. Produkt přímo se vybízející k uchování vzpomínek k příležitostem jako je svatba, narození dítěte, velké životní události, neboť výjimečnost okamžiku uchovávaném ve Fotoalbu PRO podtrhne jeho nadstandartní zpracování a vzhled.