Mohu si prohlédnout osobně Vámi nabízené Fotoknihy nebo Fotoalba?

 • Ano toto je možné, v případě Vašeho zájmu o takovouto ukázku nabízených produktů, či osobní konzultaci a pomoc s návrhem projektu, nás kontaktujte na infolince či emailové adrese a my Vás nasměrujeme na nejbližší kontaktní místo naší firmy či si s Vámi pokud to bude situace vyžadovat a umožňovat, dohodneme i osobní schůzku v místech, která Vám budou vyhovovat.


Proč si raději objednat dražší Fotoalbum pro?

 • Ač je naše Fotokniha Pro velmi kvalitní a její kvalita vysoce převyšuje standart nabízených produktů na českém trhu, oproti Fotoalbu Pro nemá stránky tištěné speciální technikou. Fotoalbum Pro má jedinečnou technologií. Vyráběné stránky mají základní gramáž 800g/m2 (lze je vyhotovit i v gramáží 1 200g/m2) díky tomu, je list pevný, neohýbá se, je omyvatelný a nevadí jim ani „osahání“ nečistými prsty. Ač je Fotokniha Pro dražší, tak její kvalita a velké výhody jsou za stále velmi výhodné a dostupné ceny. Zde si můžete být jisti, že jste velmi dobře investovali Vaše peníze pro uchování vzpomínek. Při uchování vzpomínek na DVD či CD notebooku a PC se Vám může nosič poškodit poškrábáním, ztratí se lehčeji a dříve či později budou i tyto nosiče jednou zastaralé. Standartní fotoknihy dostupné na našem trhu se Vám mohou roztrhnout, umastit, poškodit či rozpadnout. V případě Fotoalba Pro žádný ze zmíněného nehrozí, navíc je designem velmi atraktivní reprezentativní a jedinečný, toto album Vám vydrží desetiletí.


Když si nevím rady s vytvořením projektu Fotoknihy/Fotoalba co mám dělat?

 • Snažili jsme se Vám sestavit podrobný návod, jak si můžete sám vytvořit Váš projekt k výrobě Fotoknihy/Fotoalba, ač v psané verzi tak můžete použít i náš video návod pro tvorbu projektu, který Vás provede od začátku až do konce. Ale ani poté když si nevíte rady, či prostě nemáte čas, rádi Vám pomůžeme s tvorbou projektu, v tomto případě nás můžete kontaktovat na infolince +420 605 50 60 70 či na emailové adrese info@profialba.cz a budeme vše řešit individuálně k Vaší úplné spokojenosti.


Musím si pro tvorbu projektu instalovat nějaký program?

 • Přinášíme zcela jedinečný a průlomový systém pro tvorbu takovéhoto projektu, který se odehrává online. Pro tvorbu Vašeho projektu si tak nemusíte vůbec nic do svého PC instalovat ani „stahovat“, tím se vyhnete případným aktualizacím, vše se odehrává on-line na našich webových stránkách, zcela bezpečně a kvalitně.


Jak dlouho trvá výroba Fotoalba/Fotoknihy?

 • I když vzhled a kvalita našich produktů je nadstandartní a téměř celá výroba je vyráběna ručně, vyrábíme naše produkty 7 dní v týdnu po celý rok, v případě, že není tzv. svatební sezona trvá výroba Vaší zakázky z pravidla 10-14 dní, v případě, že se nachází svatební sezona se může stát, že se výroba dostane na 10-16 dní, ovšem toto se snažíme minimalizovat a takovýmto situacím předcházet, neboť jsme si vědomi, co pro Vás Vaše vzpomínky znamenají. Poté se Vám zásilka musí velmi pečlivě připravit na zaslání, rozhodli jsme se neúčtovat poštovné * a pomoci Vám tak ušetřit , osobní vyzvednutí je samozřejmě také možné na našich odběrných místech v Praze, Brně a Ostravě a nezaplatíte ani v tomto případě přepravné.


V jakých formátech lze fotoknihu/fotoalbum zhotovit, mohu mít libovolný rozměr dle mého návrhu?

 • Naše produkty nabízíme v několika formátech, které si vybíráte při objednávce, bohužel nemůžeme vyrábět ve Vámi svévolně zvolenými rozměry neboť nám to kapacita neumožňuje.
 • U Fotoalba Pro je zpravidla standartním rozměrem velikost 20x20 cm, ale vybírat můžete i z velikostí 20x30 cm, 25x25cm, 30x30cm a 30x45cm .
 • U Fotoknihy Pro je zpravidla standartním rozměrem velikost 20x30cm, vybírat ale můžete z velikostí 30x30cm a 30x42cm.


Kolik listů může mít fotoalbum/fotokniha, jsou jejich počty nějak či něčím omezené?

 • U produktu FotoALBA Pro je počet listů závislých na gramáži listů. Kdy v případě, že zvolíte standartní gramáž, která je 800g/m2 základním počtem listů je 10 s možností rozšíření na 35. V případě, že zvolíte nadstandartní gramáž listu na 1 200g/m2 je základním počtem listů 10 s možností rozšíření na 16 („tloušťka“ se ale fotoalba nezmění, neboť listy jsou v podstatě dvojnásobně silné)
 • U produktu FotoKNIHY Pro je gramáž listů 300g/m2 a u Fotoknihy Basic je to 200g/m2 a standartní počet listů je 20 s možností rozšíření až na 160.


Dostal jsem slevový kupon/ Voucher jak jej využít a kam zadat slevový kód?

 • Vyberte si produkt, vytvořte projekt a na konci Vaší objednávky, u pokladny opište do příslušného rámečku pod Vaší objednávkou slevový kód a klikněte na tlačítko použít.
 • V případě, že je Váš kupon platný a zadali jste jej správně, se v pravém rohu, kde je výsledná cena, ukáže cena snížená o Vaši slevu. Jeden slevový kupón lze uplatnit na jeden nákup jednoho produktu.


Jak platím svoji objednávku a kdy.

 • Jelikož je Vaše objednávka vyráběna Vám přímo na míru, dle Vašeho přání, je nutné provést platbu předem. A to převodem na náš účet. Po uskutečnění Vaší objednávky obdržíte e-mail s platebními podmínkami jak a kam peníze zaslat. O své finance se opravdu obávat nemusíte, jsme certifikovaní obchodníci, tudíž jste chráněni při jakémkoliv problému, v případě platby předem a nedodání zboží Vám banka Vaše peníze vrátí zpět.


Je možné fotoknihu/fotoalbum vrátit bez udání důvodu či pokud se mi výrobek nelíbí?

 • Jelikož Vám nabízíme možnost si naše produkty osobně prohlédnout na našich kontaktních místech a produkt je vyráběn Vám přímo na míru a dle Vašeho přání, nelze výrobek vrátit z důvodu, že se Vám nelíbí či jste si nákup rozmyslel a to dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku zejména bod 5.1.3. o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo jeho osobu.
 • V případě, že Vaše objednávka obsahuje vadu, která byla způsobena zhotovitelem v tom případě je možné objednávku reklamovat. Tato reklamace musí být uplatněna písemnou formou neprodleně po zjištění závady, nejdéle však do 1 měsíce od převzetí zakázky.


Pokud jsem se rozhodl, že chci vyrobit ještě jeden stejný produkt, který byl již zhotoven, musím celý projekt dělat znovu?

 • Ne nemusíte celý projekt zpracovávat znovu, neboť všechny Vaše projekty jsou uloženy na vašem uživatelském účtu. Pokud si budete chtít Vaši zakázku zhotovit znovu, jen se přihlásíte na svém uživatelském účtu, najdete si příslušný projekt ve Vašich objednávkách a „pošlete“ jej do výroby. Veškeré Vámi nahrané fotografie a vytvořené projekty se ukládají na našich serverech po dobu dvou měsíců.


Kolik zaplatím za dopravné případně za balné?

 • Potěšíme Vás, dopravné neplatíte, pokud Vaše objednávka přesáhne hodnotu 3.999,- Kč. V situaci, že je Vaše objednávka nižší, řídí se dopravné dle ceníku poštovného a to 120,- Kč , nebo si můžete svoje fotoalbum či fotoknihu vyzvednout osobně, v tom případě neplatíte dopravné. Balné taktéž neúčtujeme, zakládáme si na solventnosti vůči našim klientům a nevydělávat na službách spojených s dopravou Vašich drahocenných vzpomínek.