Fotokniha GRAVO - GR12

Více pohledů

Fotokniha GRAVO - GR12
2 370,00 Kč

Dostupnost: Dostupné

Gravo kolekce, to je kolekce vybraných druhů materiálu spolu s efektivně zvolenými vzory gravírování, vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům.


Typ GR12, fotokniha se třemi okénky pro fotografie a jemným květinovým vzorem.


Kombinujte možnosti a vytvořte si svoji originální FOTOKNIHU PRO.

* Povinné pole

Popis

Detaily

FOTOKNIHY PRO, TO JSOU JEDINÉ FOTOKNIHY NA ČEKSÉM TRHU, KTERÉ I V EKONOMICKÉ VERZY UCHOVÁNÍ VZPOMÍNEK, NABÍZEJÍ BEZKONKURENČNÍ KVALITU RUČNÍ PRÁCE, NEJKVALITNĚJŠÍ DIGITÁLNÍ TISK, LISTY VE VYSOKÉ GRAMÁŽI S POVRCHOVOU ÚPRAVOU A LOMENOU VAZBOU.

Pro tisk našich Fotoknih PRO používáme nejmodernější digitální tisk systému Xerox Color 800/1000. Tímto tiskem je zaručena garance nejen hladkosti, ale i ostrý text, čisté neutrály, bohaté tóny barev a vysoce kvalitní fotografie. Pro ještě lepší výsledek bez odrazu světla využíváme vysoce kvalitní křídové papíry potažené saténovým povrchem s vysokou gramáží 300g/m2.

Vazba Fotoknih PRO se vyznačuje vysokou kvalitou, je šitá s dokončením lepení a lomem, kdy je tak minimalizována mezera mezi stránkami.

Obaly vyrábíme výhradně precizní ruční prací. Spolu s dalšími technologickými postupy výroby to jsou důvody, proč jsou naše Fotoknihy PRO extrémně odolné a velmi kvalitní spolu s luxusním vzhledem na rozdíl od konkurenčních produktů.

Přesvědčte se sami o rozdílu kvality našich fotoknih od těch konkurenčních.
Recenze