Fotokniha CREATIVE 100%

Více pohledů

Fotokniha CREATIVE 100%
1 100,00 Kč

Dostupnost: Dostupné

I pro Fotoknihy PRO jsme pro vás připravili kolekci Exklusive, velké množství kombinací k vytvoření jednoduché elegance a nadčasového designu.


Typ Creative 100%, fotokniha, která vám umožní se stát na chvíli grafikem. Zvolte vnější přebal z klasicky lesklého nebo elegantně matného laminátu dodávající fotoalbu exkluzivní vzhled.


Vše o Fotoknize PRO si můžete přečíst v sekci informace pro vás.


Kombinujte možnosti a vytvořte si svoji originální FotoKNIHU PRO.
* Povinné pole

Popis

Detaily

FOTOKNIHY PRO, TO JSOU JEDINÉ FOTOKNIHY NA ČEKSÉM TRHU, KTERÉ I V EKONOMICKÉ VERZY UCHOVÁNÍ VZPOMÍNEK, NABÍZEJÍ BEZKONKURENČNÍ KVALITU RUČNÍ PRÁCE, NEJKVALITNĚJŠÍ DIGITÁLNÍ TISK, LISTY VE VYSOKÉ GRAMÁŽI S POVRCHOVOU ÚPRAVOU A LOMENOU VAZBOU.

Pro tisk našich Fotoknih PRO používáme nejmodernější digitální tisk systému Xerox Color 800/1000. Tímto tiskem je zaručena garance nejen hladkosti, ale i ostrý text, čisté neutrály, bohaté tóny barev a vysoce kvalitní fotografie. Pro ještě lepší výsledek bez odrazu světla využíváme vysoce kvalitní křídové papíry potažené saténovým povrchem s vysokou gramáží 300g/m2.

Vazba Fotoknih PRO se vyznačuje vysokou kvalitou, je šitá s dokončením lepení a lomem, kdy je tak minimalizována mezera mezi stránkami.

Obaly vyrábíme výhradně precizní ruční prací. Spolu s dalšími technologickými postupy výroby to jsou důvody, proč jsou naše Fotoknihy PRO extrémně odolné a velmi kvalitní spolu s luxusním vzhledem na rozdíl od konkurenčních produktů.

Přesvědčte se sami o rozdílu kvality našich fotoknih od těch konkurenčních.
Recenze