Kolekce EXKLUSIVE T8 - čtyři okénka

Více pohledů

Kolekce EXKLUSIVE T8 - čtyři okénka
2 590,00 Kč

Dostupnost: Dostupné

Kolekce Exklusive, to je velké množství kombinací k vytvoření jednoduché elegance a nadčasového designu.


Typ T8, je fotoalbum se čtyřmi čtvercovými okénky na přebalu pro vaše fotografie.


Kombinujte možnosti a vytvořte si své originální FotoALBUM PRO.Vybrat vše
Zrušit označení všech
  • Ne
  • Ano
+99,00 Kč

Maximální počet znaků: 25

    Přední

    Zadní

Pozice gravírování

* Povinné pole

Popis

Detaily

JEDINÁ FOTOALBA NA ČESKÉM TRHU VYZNAČUJÍCÍ SE PRECIZNÍ RUČNÍ PRACÍ, LISTY S VYSOKOU GRAMÁŽÍ SE ZCELA ROVNOU / PLOCHOU VAZBOU A TISKEM NA NEJKVALITNĚJŠÍ FOTOGRAFICKÉ MATERIÁLY ZA POMOCÍ CHEMICKÉ MOKRÉ CESTY.

Fotografie jsou nejdůležitější částí vašeho fotoalba, proto v Profialba.cz používáme nejkvalitnější technologii tisku - chemický mokrý tisk k dosažení nejlepšího výsledku.

Pro tisk jsou použity stroje NORITSU HD, které tisk provedou na listy o vysoké gramáží (800g/m2) na dvoustranu s rovnou vazbou a pro získání toho nejlepšího výsledku používáme nejkvalitnější fotografické materiály na trhu, fotopapíry Kodak Endura Professional pro hedvábně sametový povrch a Fujicolor digital archiv Pearl pro metalický lesk.

METALICKÝ LESK - materiál s kovovým/perleťovým leskem, na kterém není znát osahání na rozdíl od klasického lesku. Materiál dodávající fotografiím hloubku. HEDVÁBNÝ SAMET- materiál s efektním hrubším zrnem, dříve hojně využíván pro portrétní a ateliérovou fotografii - nahrazující mat. Propůjčující elegantní vzhled fotografiím.

Přesvědčte se sami o rozdílu kvality mezi našimi produkty a konkurence
Recenze